POL-PAK spol. s.r.o.

Prodej darkového zboží

Maloobchodní, velkobchodní prodej

Peněženky

Pánská kožená peněženka (8) 

Vaše cena:
Běžná cena:350,00 Kč
Ušetříte - sleva:28.57% / 100,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:


Pánské kvalitní kožené peněženky v různých cenách.                                                                           
1. Černá zapínaná na poutko o rozměrech 9x12 cm. Uvnitř 2 přehrádky na bankovky, 2 místa na doklady, 1 místo na fotky, místo na 8 karet, 1 kapsa na drobné, 1 úzká kapsa na zip a 2 úzké kapsičky. Uvnitř další poutko. Cena 240 Kč.   NENÍ DOSTUPNÁ                                                                                      
2. Hnědá kožená peněženka o rozměrech 12x8,5 cm zapínaná na poutko. Uvnitř 2 přehrádky na bankovky, 1 místo na doklady, 1 místo na fotku, místo na 4 karty, 1 kapsa na drobné a 2 úzké kapsičky.                         Cena 220 Kč.                                                                
 3. Černá kožená peněženka o rozměrech 10x12 cm bez zapínaní. Uvnitř 1 kapsa na drobné, 2 přehrádky na bankovky, místo na 8 karet, 3 kapsy na doklady a 2 úzké kapsičky. Cena 250 Kč.                                           V poznámkách napište, kterou peněženku si přejete obdržet. Na faktuře bude uvedená cena Vámi vybrané penženky.

Jestli kupujete jen peněženky ( bez masek, sošek atd.) balné je:                                                                         90 Kč - obyčejný balík s platbou předem na účet,                                                                                                 110 Kč - balík do ruky nebo na poštu s platbou předem na účet                                                                         160 Kč - balík na dobírku.                                                                          
Balné bude změněné při  vypsaní faktury.


« zpět

internetové obchody Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com Srovnání cen stovek e-shopů

AZ-Obchody.cz | Sádrokartony | Montáže hromosvodů | iPhone 3GS příslušenství | Tesin24 - Český Těšín | PDA příslušenství | Bytový textil | Tuning BMW | Spime-zdravě.cz