POL-PAK spol. s.r.o.

Prodej darkového zboží

Maloobchodní, velkobchodní prodej

Peněženky

Dámská kožená peněženka (13) 

Vaše cena:
Běžná cena:450,00 Kč
Ušetříte - sleva:22.22% / 100,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:

Dámské kvalitní kožené peněženky v různých cenách.                                                                            
1. První v ceně 290 Kč o rozměrech 13x9 cm - 1 úzká kapsa venku, uvnitř 2 kapsy na doklady, místo na 6 karet, 1 dlouhá přehrádka na bankovky, dvojitá kapsa na zip na drobné a 2 úzké kapsy navíc.                                                                                                                                                                             2. Druhá peněženka v ceně 250 Kč o rozměrech 13x9 cm - jednoduchá do malé kabelky. Zevnitř dvojitá kapsa na zip na drobné, uvnitř 1 dlouhá na bankovky, 6 míst na karty a 3 úzké kapsy.                                                  3. Třetí peněženka z jemně lakované pevné kůže o rozměrech 13x10 cm v ceně 350 Kč. Zevnitř dvojitá kapsa na drobné zavíraná na zip. Uvnitř dlouhá dvojitá přehrádka na bankovky, místo na 6 karet, 2 kapsy na doklady a 1 úzká kapsa.                                                                                                                                                    V poznámkách uveďte, kterou peněženku si přejete obdržet. Na faktuře bude uvedená odpovídající cena.

  Jestli kupujete jen peněženky ( bez masek, sošek atd.) balné je:                                                                         90 Kč - obyčejný balík s platbou předem na účet,                                                                                               110 Kč - balík do ruky nebo na poštu s platbou předem na účet                                                                        160 Kč - balík na dobírku.                                                                                                                                 Balné bude změněné při  vypsaní faktury.
« zpět

internetové obchody Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com Srovnání cen stovek e-shopů

AZ-Obchody.cz | Sádrokartony | Montáže hromosvodů | iPhone 3GS příslušenství | Tesin24 - Český Těšín | PDA příslušenství | Bytový textil | Tuning BMW | Spime-zdravě.cz